Voorne-Putten Hoeksche-Waard
Begin Juni het begin van de meteorologische zomer.
Het was ook heerlijk zomer weer om te fietsen.
De 1e Juni naar Voorne-Putten gegaan en daar rit gereden,
2 Juni naar de Hoeksche-Waard voor een mooi zomer rit.
Voorne-Putten
Voorne-Putten beslaat een gebied in de Nederlandse provincie Zuid-Holland tussen het Haringvliet, het Spui, de Oude Maas en het Brielse Meer, direct ten zuiden van het haven- en industriegebied van de Rijnmond. Het dubbeleiland bestaat uit de eilanden Voorne en Putten.
Bron: Wikipedia
Hoeksche Waard
De Hoeksche Waard is een eiland in de Nederlandse provincie Zuid-Holland. Het eiland wordt beschouwd als een van de Zuid-Hollandse Eilanden, maar ook als een waard. Sinds 1 januari 2019 valt het gehele eiland onder de gelijknamige gemeente Hoeksche Waard.
Bron: Wikipedia
klik op een foto voor een grotere weergave


Meer Foto’s / More Photos: Flickr … 500px … Facebook …

12 reacties op “Voorne-Putten Hoeksche-Waard”
Je maakte weer een heerlijke fietstocht met afwisselende landschappen. Ik heb heerlijk meegefietst!
Wat een schitterende fietstocht hebben jullie gemaakt en natuurlijk zijn je foto’s weer helemaal top.
Groetjes,
Annette
Hoi Bram, prachtige fotos zoals altijd. De eerste foto met het eilandje is heel mooi. Mooie omgeving.
Genoten van je mooie fietstochten op onze Zuid-Hollandse eilanden.
Wat heerlijk zonnig en groen ziet alles er uit.
Mooie karakteristieke plaatjes zijn het allemaal.
Hoi Bram,
je openingsplaatje is echt een prachtige plaat!!!
Niet dat de andere niet mooi zijn (dat zijn ze juist wel) maar deze steekt er echt even bovenuit zeg!
Prachtige natuur en die oude trekkers zijn ook het aanzien waard.
Daarnaast nog een paar prachtige molens.
Ik heb weer genoten.
Groet, Helma
Het waren zo te zien perfecte fietsdagen. Ik heb heerlijk met je meegefietst. Het is een mooie afwisselende serie geworden.
Oldtimer tractors kunnen me wel bekoren, maar deze oude meuk is wel een ander verhaal. 😉
ZO leuk die ganzen maar ook de molens en oude tractoren. Verlang naar de zon en die blauwe luchten! Maar wat een heerlijke serie.
Het is je ook deze week weer gelukt om ons een mooie serie voor te schotelen weer, Bram. Veel heerlijk groene landschappen onder een mooie blauwe lucht. Het is alleen zo jammer de periode met zonnig en rustig wandel- en fietsweer deze zomer zo snel en vaak wordt afgewisseld met grijze dagen en forse buien.
Afijn, klagen en zeuren helpt niet, we zullen het ermee moeten doen. En saai is het op deze manier in elk geval niet.
Heerlijke serie zomerse foto’s en fraaie composities Bram
Dit is wee helemaal de nederlandse natuur ten top Bram. Zeer mooie foto’s in dewelke ik één voor één kan wegdromen. Hopelijk betert het weer snel want de laatste weken is het echt geen fietsweer meer. Groetjes en nog een fijne namiddag gewenst.
Mooie reeks, Bram!
prachtige zomerse foto’s Bram
jammer dat we nu zo vaak met wateroverlast zitten
nr 16 is hier mijn favoriet
prettige dag